Řekli o nás

Firma má skvěle vypracovaný systém a operativní řešení přímo navázané na klienta, který řeší náhle poptávku. Je to jedna z mála firem, která se skutečně zabývá tím, aby Vám co nejrychleji vyhověla. Jejich grafické zpracování je velmi profesionální. Cením si Vaší spolupráce s Vámi.

Milan Krčil
Radio Pohoda www.radiopohoda.net

Jako podnikatel jsem od počátku firmy trval na vytvoření webových stránek, které měly být prostředkem kontaktu se zákazníkem a prostředkem k získávání zakázek. Chtěl jsem, aby stránky byly moderní, měli dobrý design, byli jednoduché, vypovídali o naší činnosti a byly pro zákazníka zajímavé a uživatelsky příjemné. Zkrátka aby z návštěvy našeho webu měl potenciální zákazník dobrý pocit a aby měl důvod nás oslovit a mohl se tak stát naším skutečným zákazníkem.

Do tvorby webových stránek jsme investovali nejenom spoustu peněz, ale věnovali mu také hodně svého drahocenného času. Vše se s naším, dnes už bývalým webmasterem zdálo dobré, na vše jsem měl málo času a tak i to co vytvořil se zdálo dobré. To vše do doby, kdy jsme se rozhodli v rámci rozvoje firmy vytvořit nový e-shop, do kterého jsme vkládali velké naděje a tvořili jej s velkým očekáváním. Bohužel se z toho stala naše noční můra. Přestože jsme tvorbě webu dávali všechen svůj volný čas, o penězích ani nemluvě, tak stále bylo nemožné e-shop skutečně zprovoznit a zfunkčnit. Přestože byl e-shop nakonec nějakým způsobem zprovozněn, nefungovalo spoustu věcí a my jako uživatelé jsme se zkrátka nedokázali s e-shopem ztotožnit a porozumět mu. Nemělo zkrátka smysl v tomto systému pokračovat, vše pokud už to bylo funkční, bylo hrozně složité, nepřehledné a tím pro nás nákladné, začali jsme se tedy ohlížet jinde.

Shodou okolností nás v té době kontaktoval pan Špaček ze společnosti Fedia. Jelikož jsme řešily různé uživatelské problémy s naším e-shopem, chtěli jsme znát jeho způsoby řešení různých, pro nás, resp. našeho webmastera neřešitelných problémů. Nestačily jsme se divit, co vše je možné, co vše má jednoduchá řešení a jak i systém provozování e-shopu může být v některých ohledech až směšně jednoduchý. Po pár schůzkách s panem Špačkem jsme se rozhodli pro jeho řešení a ukončily jsme spolupráci s naším stávajícím letitým webmasterem, který pro nás vytvořil nejeden web. Naše rozhodnutí nebylo jednoduché, starý web nás stál spoustu času a peněz, najednou to vše zahodit? No i přes to jsme do toho šli, neboť e-shop jsme prostě a jednoduše chtěli.

Jak se ukázalo v brzké době, naše rozhodnutí bylo více než dobré. Pan Špaček nám společně se svým kolegou panem Bláhou vytvořily nádherný a co víc skutečně fungující jednoduše ovladatelný eshop se spousty užitečnými funkcemi. V průběhu fungování eshopu nám z jeho provozu vyplývá spoustu nových požadavků na změnu některých funkcí nebo rovnou na vytvoření nových. S Fedií je najednou vše řešitelné, a pokud ne, pan Špaček nám vše logicky a skutečně vysvětlí a co lépe, navrhne způsob řešení našeho požadavku, zkrátka žádné „to nejde“. A cena? Ta je proti našemu původnímu tvůrci webu více než příznivá.

Někdy člověk udělá rozhodnutí, které bolí, ale stojí za to. My jsme ho udělali.

Pane Richarde Špačku a pane Petře Blaho velice děkuji, rozšířili jste nám obzory a s Vámi jsme v našem podnikání zase o krůček dál.

Václav Šmejkal
Jednatel společnosti DOMYS spol. s r.o. www.domys.cz, www.domys-eshop.cz

Tímto bych chtěl poděkovat za perfektní návrh a vytvoření webových stránek. Vše probíhalo rychle a hlavně přesně podle našich požadavků a představ. Přeji mnoho dalších spokojených klientů.

Houfek Vladislav
Spolumajitel zakázkového truhlářství www.truhlarstvi-hounyk.cz

Dobrý den, velice děkuji za předělání webových stránek dle mých představ. Ve srovnání s prací původní firmy, která mi zakázku zhotovila, byla komunikace s Vaší firmou bezproblémová, zhotovení stránek bylo rychlé a Vaše podněty konstruktivní. Stránky jsou konečně funkční a dohledatelné pro mé budoucí pacienty. Děkuji a přeji mnoho úspěchů.

MUDr. Miroslava Pivoňková
Zubní specialistka www.rovnatka-vysocina.cz

Pan Richard Špaček ze společnosti Fedia mi zpracoval jednoduché, výstižné a vkusné webové stránky pro penzion v Krkonoších, v několika jazykových mutacích. Za velmi rozumnou cenu mi předal produkt, který bez problémů důstojně reprezentuje naše zařízení. Veškeré naše požadavky zpracovává do druhého dne. O stránky se i nadále stará a neustále je rozšiřuje a zdokonaluje. Zároveň mi objasnil funkce webu jako prodejního kanálu. S jejich pomocí se nám již v prvním roce práce podařilo naplnit letní sezónu na více než 40 %. Děkuji a velmi doporučuji všem, kterých se to týká.

Ing. Jiří Hák
Majitel pensionu Marienka ve Velké Úpě www.marienka.cz

Dobrý den, s Vaší prací jsme byli velice spokojeni, komunikace při tvorbě našich stránek byla velice dobrá a rychlá. Vždy bylo vše rychle upraveno podle našich požadavků. Design stránek přesně odpovídal našim představám. Velice se nám také líbí jednoduchá administrace stránek, statistika přístupů a rychlost s jakou pracují (jako kovář mám v galerii spoustu obrázků a jejich zobrazování je opravdu rychlé). Jsme rádi, že jsme se nakonec rozhodli pro vaši firmu FEDIA. Stránky nám běží asi 2 měsíce a ohlasy na ně máme od zákazníků pozitivní. Není co vytknout.

Josef Tulis
Umělecký kovář www.tuliskovar.cz

Dobrý den, tímto bych Vaší firmě chtěla poděkovat za rychlý přístup, ochotu a krásné webové stránky, které jste nám vytvořili. Díky nim se nám výrazně zvedl zájem a poptávka o naše služby. Všem mohu totu firmu vřele doporučit.

Veronika Svobodová
Home Luxury www.uklidpce.cz

Máte-li jakýkoliv dotaz. Kontaktujte nás.


Ochrana proti spamu. Napište prosím součet (dva + dva):